Boney M + hostia

12.03.2015 19:00

Dňa 12.3.2015 sa v Bratislave predstaví svetoznáma skupina Boney M. pod vedením Sheily Bonnick. Nepremeškajte Vašu šancu zúčastniť sa tohto jedinečného predstavenia a zakúpte si vstupenky online už dnes.

Exkluzívny discokoncert jednej z najpopulárnejších skupín 70´a 80´ rokov pod vedením Sheily Bonnick zavíta opäť do Bratislavy. Tešiť sa môžete na hity, ktoré nenechajú nikoho chladným ako DADDY COOL, RASPUTIN, RIVERS OF BABYLON a mnoho ďalších. Pred koncertom svoje umenie pri príležitosti osláv 95. výročia založenia hudobného konzervatória v Bratislave, predvedú hostia skupiny, talentovaní študenti hudobného konzervatória v Bratislave, z ktorých už časť je slovenskému publiku veľmi známa. Súčasťou koncertu bude aj skvelá oldies diskotéka, ktorá zavŕši dokonalú a energiou nabitú hudobnú noc.

VIP vstupenka na červenú tribúnu obsahuje:  vlastný VIP vchod, welcome drink, ľahké občerstvenie, CD s podpisom skupiny, sedadlo s operadlom.

Deti do 120 cm v sprievode rodiča so zakúpenou vstupenkou majú vstup ZDARMA.


Rodinný lístok nie je ohraničeny vekom.

Cena vstupeniek sa bude postupne zvyšovať.

Všetky novinky, prekvapenia, odkazy a informácie o koncerte nájdene na facebookovej stránke Exkluzívny discokoncert Boney M.